Doq Holliday @doqholliday
17 September, 06:59
VK proofed soooo many times he was Q on Twitter. Mathmatically impossible.

Were you paying attention?

Now Q is silent and so is VK.

Both alive and well.

One chapter ended, another one started.

Notice: Undefined index: tg1tga_access in /home/admin/www/anonup.com/themes/default/apps/timeline/post.phtml on line 396
Only people mentioned by Truthseeker09 in this post can reply

Only followers of this user (Kat113) can see their posts

Truth Seeker - ω @Truthseeker09
17 September, 07:23
In response Kathy Jean to her Publication
„Můj lidský život mně poskytl schopnost pochopit lidské pojímání života a smrti, což jsou pro ty, kteří vždy přebývali jen na obloze, jen abstraktní pojmy. Chápu svíravý strach ze smrti, který se skrývá pod mnoha lidskými emocemi. Protože jsem sám překročil tuto dělící čáru, chci zdůraznit, co jste již tolikrát slyšeli: že se opravdu není čeho bát. Čas je naplánován podle kalendáře vaší duše a ke smrti nemůže dojít ani o vteřinu dříve, než je váš čas naplněn. Neexistuje nic takového jako předčasná nebo neplánovaná smrt a nepříjemnosti spojované se smrtí jsou převážně jen v lidské představivosti. I ti, kteří zemřou násilnou smrtí, jsou díky Božímu zásahu ušetřeni těžkého utrpení. V čase nevyhnutelnosti se duše vzdálí z těla, dlouho předtím, než by mohlo dojít k mukám

Notice: Undefined index: tg1tga_access in /home/admin/www/anonup.com/themes/default/apps/timeline/post.phtml on line 396