Jofo Jofo @Jofo_Slovakia_Q
23 February, 09:00
Lockdown :

Notice: Undefined index: tg1tga_access in /home/admin/www/anonup.com/themes/default/apps/timeline/post.phtml on line 396
Dodo Dodo @dQky39
23 February, 12:34
In response Jofo Jofo to his Publication
Kurnik a u nás sa policajti predbiehajú, ktorý dá väčšiu pokutu, všetko zavreté len veľké zahraničné hypermarkety otvorené, vbed by zahraničným majitelom ušiel zisk ,Serie ma to všetko, odrb na odrb !!!!

Notice: Undefined index: tg1tga_access in /home/admin/www/anonup.com/themes/default/apps/timeline/post.phtml on line 396
Jofo Jofo @Jofo_Slovakia_Q
Presne tak. Nie nadarmo sme experimentálny národ. Dobre to vymysleli.

Nuz, dúfam ze nastvu co najviac ludi. Inak to nejde. Bude to budenie národa šokom a traumou.
04:55 PM - Feb 23, 2021
In response Dodo Dodo to his Publication
Only people mentioned by Jofo_Slovakia_Q in this post can reply
Dodo Dodo @dQky39
24 February, 01:23
In response Jofo Jofo to his Publication
Jofo , ja sa bojím že tu na slovensku prevažna väčšina ľudí bude na´dalej spiaca, aj ked im ukazuješ dôkazy neveria im a človeka obvinia že presadzuješ hoax....moja skúsenosť ale pár pravých už prebudených poznám....

Notice: Undefined index: tg1tga_access in /home/admin/www/anonup.com/themes/default/apps/timeline/post.phtml on line 396
Jofo Jofo @Jofo_Slovakia_Q
24 February, 02:01
In response Dodo Dodo to his Publication
Je to tak. Aj moji kamaráti sa mi radšej vyhýbajú. Chodia sa sparat do nosa. Ale čo už. Každý svojho šťastia strojca. Môžeme pracovať na sebe. Núdza naučila veľa ľudí. Ktovie...

Notice: Undefined index: tg1tga_access in /home/admin/www/anonup.com/themes/default/apps/timeline/post.phtml on line 396